O nas.

Jesteśmy doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Naszą podstawową działalnością jest niesienie pomocy zarówno osobom poszukującym pracy jak i pracodawcom.

Oczekiwania tych dwu grup klientów zbiegają się w jednym miejscu. Tym miejscem jest PRACA. Celem pierwszej grupy jest znaleźć odpowiadające ich oczekiwaniom miejsce pracy. Zamiarem drugiej grupy naszych klientów jest pozyskanie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach i kompetencjach.

Agencja MASTER pragnie zaoferować osobom poszukującym pracy profesjonalne sposoby prezentacji swoich osiągnięć przed potencjalnym pracodawcą oraz zaoszczędzić im rozczarowań związanych z nieodpowiednio wybranym miejscem pracy. Pragniemy zaznaczyć, że współpracujemy tylko z rzetelnymi pracodawcami, płacącymi w terminie pensję oraz inne składniki wynagrodzenia.

Firmom poszukujących pracowników pragniemy zaoferować bardziej złożony i skuteczny sposób pozyskiwania personelu, mianowicie rekrutację i selekcję. Pozwoli to przedsiębiorstwu zaoszczędzić czas, który musiałyby przeznaczyć na samodzielne poszukiwanie specjalistów.

© Master